Rozkład kursowania promów w święta!

Awatar użytkownika
Qki
Posty: 1285
Rejestracja: sob 12 gru 2015, 20:11

Rozkład kursowania promów w święta!

Postautor: Qki » czw 24 gru 2015, 04:40

W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, czyli 25 oraz 26 grudnia 2015 r. ogólnodostępną przeprawę promową Centrum będzie obsługiwał jeden prom typu „Karsibór”. Podobnie w Nowy Rok - 1. stycznia 2016 r. W pozostałe dni, w tym w Wigilię, będą kursowały dwie jednostki. Każdego dnia, w razie dużych kolejek, promy będą kursowały w systemie non – stop, czyli odbijały zaraz po załadunku. Natomiast promy „Bielik” na przeprawie Warszów będą kursowały bez zmian.
Z przeprawy Warszów w godzinach nocnych od 22.00 do 4.00 mogą korzystać wszystkie samochody o łącznej masie do 3T. W pozostałe godziny „Bieliki” zabierają pojazdy, których rejestracje zaczynają na ZSW lub posiadają specjalne identyfikatory. Jednak w przypadku, gdy w chwili odbijania jednostki od nabrzeża, na pokładzie jest wolne miejsce, zabierane są również pozostałe pojazdy o masie do 3 ton.

- Jednocześnie przypominamy zmotoryzowanym, którzy wybierają się samochodem do Świnoujścia, że na wjeździe do miasta zamontowana jest tablica informująca o czasie oczekiwania na obu przeprawach. Długość kolejek można także sprawić w tablecie, komputerze czy telefonie komórkowym z dostępem do Internetu na stronie http://przeprawa.swi.pl/ - informuje Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta

BIK UM ŚwinoujścieWróć do „Promy Karsibór”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość